Arabské parfémy

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

800 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

700 0€

 

700 0€

Skladem

  700 0

 

700 0€

1 2

Arabské parfémy

ARABSKÉ PARFÉMY

  Arabský Orient byl a je největším producentem vzácných dřevin, rostlin, nespočetných druhů květů a také vývozcem vzácných olejových esencí. Dlouhé karavany perských a arabských kupců brázdily pouště a z východu do Evropy přivážely kromě luxusního zboží také arabské parfémy. Tyto voňavé produkty odpradávna přitahovaly dobře situované zákazníky svou smyslností a nevšedními vůněmi.

  Arabské pravé parfémy Orient

jsou vyráběny a přiváženy z Dubaje, který je proslulou metropolí s tržnicemi zlata, luxusních šperků a arabských parfémů. Jsou vyráběny na olejovém základu, který je pro tyto země typický. Na kvalitu přírodních surovin použitých při výrobě esenciálních olejů klade výrobce zásadní důraz. Tradiční receptury, pocházející z dílen mistrů Dálného Orientu, se předávají, jak už to v této branži chodí, z generace na generaci. Olejové parfémy jsou dodávány v luxusních flakoncích se zlatými akcenty s aplikační tyčinkou a ART-parfémy nabízí možnost si tyto vůně přijít vyzkoušet do jejich showroomu v Novém Jičíně. Krásný plně intenzivní tajemný parfém DUBAI  si zamilujete při prvním vyzkoušení, svěží  olejový parfém OUEEN OIL oceníte v létě v teplém počasí nebo zvýšené tělesné aktivitě,  omamně sladký květinový parfém  MIDNIGHT bude nepřéhlednutelný nejen při společenských večírcích a večerních setkání.  Intenzivní arabské olejové parfémy patří v Evropě pro svou nespoutanou vůni a bezproblémovou snášenlivost na pokožce mezi čím dál oblíbenější znovu objevené parfémy. 

  Mezi nejrozšířenější skupinu orientálních parfémů se řadí vůně květinové, které svým složením oslovují nejširší klientelu olejových parfémů v arabském světě vůbec. Kompozice parfému je potom vzhledem ke stovkám druhu květů a vzácných dřevin velmi různorodá a složitá, stejně jako je i mnoho různých způsobů jeho zpracování.  Arabské parfémy jsou na olejovém základu a jsou velmi dobře snášeny na pokožce, stejně jako orientální parfémy. Nanášíme tyčinkou nebo kuličkou za ušní lalůčky, na zápěstí, také do loketních důlků nebo podkolenních jamek. Vůně parfému má po nanesení na kůži svůj vlastní vývoj v závislosti na typu kůže nositele. Stačí malé množství orientálního parfému k tomu, aby i oblečení vonělo 3-5 dnů, pokud bylo v kontaktu s parfémovanou kůží.  Vůni si můžete zakoupit v několika velikostech a tak můžete mít svůj parfém z Orientu vystaven na toaletním stolku nebo ve vitríně a přitom mít ještě jeden v kabelce.

Nahorů