Dermokosmetika

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

  

  540 0

 

540 0€

 

840 0€

 

640 0€

  

  1090 0

 

1090 0€

 

1400 0€

 

950 0€

 

1850 0€

 

1250 0€

 

890 0€

 

690 0€

 

470 0€

Dermokosmetika

Pod značkou DERMACUR jsou vyvíjeny jedinečné dermokosmetické prostředky, typické svou vysokou účinností s rychlým a cíleným nástupem účinků. Profesionální dermokosmetika Dermacur je založena na vysoké koncentraci účinných látek.

  Účinky profesionální dermokosmetiky značky DERMACUR jsou zaměřeny na vnitřní obnovu a regeneraci buněk pokožky, hydrataci a dále na zvrácení vnějších projevů stárnutí pleti, jako je redukce vrásek, celkové vyhlazení a prozáření pokožky.

 Každý z profesionálních dermokosmetických prostředků značky DERMACUR se zaměřuje na specifické oblasti potřeby pokožky. Strategie zaměření účinků na vnitřní a vnější oblasti potřeby pokožky je pro profesionální dermokosmetické prostředky značky DERMACUR typická. Ctění této strategie společně s pečlivým vývojem nejefektivnějšího složení každého prostředku značky DERMACUR zaručuje vysokou účinnost profesionální dermokosmetiky značky DERMACUR, což potvrzují stále se vracející a spokojení uživatelé.

Výrobcem profesionální dermokosmetiky značky DERMACUR, jehož historie sahá do r. 1995,  je společnost Dermacur Laboratories. Sídlem společnosti je světoznámé lázeňské město Karlovy Vary, proslavené díky unikátním léčivým účinkům termálních pramenů, které na místě vyvěrají zhruba čtvrt milionu let. Dermacur navazuje na sílu Karlovarských pramenů, když jednou z účinných látek profesionálních dermokosmetických prostředků značky DERMACUR je právě minerální sůl na bázi těchto Karlovarských pramenů. Léčivá a ozdravná síla byla prověřena staletími.

   ARTparfémy chtějí přinést svým klientům profesionální dermokosmetické prostředky, jehož dlouhodobému vývoji společnost DERMACUR podřídila veškeré své aktivity.   Každý uživatel profesionální dermokosmetiky značky DERMACUR si tuto ihned oblíbí.

Nahorů