Vypadávání vlasů

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

280 0€

Skladem

750 0 620 0

Původní cena: 750 0

620 0€

Původní cena: 620 0

490 0€

Původní cena: 2470 0

1980 0€

serum proti vypadávání vlasů

Původní cena: 1100 0

830 0€

Původní cena: 620 0

520 0€

Původní cena: 1100 0

830 0€

 

1900 0€

Původní cena: 1720 0

1550 0€

Původní cena: 2470 0

1980 0€

Vypadávání vlasů

Experimenty a klinické testy odhalily pět nejúčinnějších látek, efektivně blokující DHT hormon zodpovědný za řídnutí a ztrátu vlasů u mužské ale i ženské části populace. Při výběru své vlasové péče si pohlídejte, zda ve složení tyto látky najdete. Může se vám to jedině vyplatit.

DHT-Dihydrotestosteron je mužský pohlavní hormon a hraje v padání vlasů zásadní roli. Způsobuje smršťování vlasových folikul, ty postupně produkují stále tenčí a jemnější vlasová vlákna. Vlasy postupně přestávají růst, vypadávají a jejich místo zabírají jemné průhledné chloupky. Přestože jde o mužský hormon, má na svědomí vypadávání vlasů také u žen. Přeměnu běžného testosteronu na mnohem silnější androgen DHT způsobuje enzym zvaný 5-alfa-reduktáza (5-AR). Tento enzym přemění v mužském organismu až 10 % testosteronu na DHT. Pokud vzroste hladina enzymu, vzroste i hladina DHT – což vede k ještě silnějšímu padání vlasů a to především na temeni či koutech hlavy.                                                                                    

Posledních 20 let se vědci snažili porozumět mechanismu padání vlasů vlivem DHT. Ukázalo se, že jednou z nejefektivnějších cest, jak tomu zabránit,  je potlačení tohoto hormonu přímo v pokožce hlavy. Účinnými blokátory jsou:

- Ketokonazol - zabraňuje přeměně testosteronu na jeho škodlivější verzi DHT, pomáhá bránit padání vlasů
- Kofein - při lokálním užití. Káva může mít na padání vlasů vliv spíše negativní
- Kyselina azelaová - účinně inhibuje enzym 5-alfa-reduktázy, šetrná k pokožce
- Serenova plazivá - dokáže snížit DHT v bylinné směsi až o 32 %
- Dýňový olej - blokátor přírodního původu

Zabraňte padání vlasů včas. Je snazší stopnout vypadávání než obnovit jejich růst. Ale i to je možné. Vyzkoušejte klinicky prověřené přípravky od DS Laboratories (USA). Inovativní receptury šamponů proti padání vlasů, vlasových sér a aktivátorů obsahují výše zmíněné účinné látky a efektivně léčí různé typy padání vlasů – u mužů i žen. 

DS Laboratories šampon proti vypadávání vlasů REVITA, DS Laboratories sérum proti vypadávání vlasu s Nanoxidilem SPECTRAL DNC-N, DS Laboratories sérum proti vypadávání vlasu pro ženy SPECTRAL CSF.
 

Nahorů