Cesta jasmínem

Zahalte se do jasmínu! Uklidní vaši psychiku, dodá optimismus a energii, zažene smutek.

Originální patentované složení parfémů Jasmín Rouge a Jasmín Rose s ochrannou známkou, know how a tradice francouzské řemeslné výroby je zárukou jedinečnosti, jejichž vůně Vás přenesou do světa pohádek Tisíce a jedné noci.

 Růže i jasmín jsou odpradávna nazývány královnami květin. V Grasse každoročně od roku 1946 oslavují ikonický jasmín a vzdávájí poctu pěstitelům i návrhářům, zemi i konečné vůni. Seznamte se s nejoceňovanějšími parfémy řady Jasmínová cesta, kterými jsou Jasmin rose a Jasmín rouge. Originální patentované složení parfémů Jasmín Rouge a Jasmín Rose s ochrannou známkou, know how a tradice francouzské řemeslné výroby je zárukou jedinečnosti, jejíž zásluhou se ocitnete ve světě pohádek Tisíce a jedné noci.
 Jasmín patří k nejvzácnějším a také nejdražším olejům na světě vůbec. Uvádí se, že na výrobu 1 kg oleje (silice) je potřeba cca 8 miliónů prvotřídních květů jasmínu, bez poškození. Když připočteme další náklady na pěstování jako jsou pracovníci, údržba polí, mzdy obchodníků na trzích, skladba vůně a vlastní výroba, vyplývá z toho, že jasmínový parfém nebude nejlevnější. Ale stojí za to.  


Zpět do magazínu
Nahorů