Escence 2019 v Miláně

Mezinárodní výstava ESXENCE 2019 v Miláně ! Chcete poznat a seznámit se s významnými parfuméry, proniknout do světa niche parfémů, zjistit co je nového ve voňavém řemeslu?

ABSOLUMENT PARFUMEUR oznamuje, že   25 - 28 dubna 2019 můžete navštívit mezinárodní akci, Esxence - Vůně excelence ...věnovanou umělecké parfumerii, kde se můžete seznámit i s tvůrcem parfému Luxury Overdose, Absolument Absinthe, 13éme Note......  Je to příležitost pro profesionály a vášnivé milovníky niche parfémů. Setkáte se zde se skutečnými tvůrci fascinujícího světa parfémů, kde se historie a tradice prolínají s inovacemi a výzkumem.. Oblast Esxcence ,  prezentovaná veřejnosti, přednášky a prezentace potrvají po čtyři dny. Bohatý a zajímavý program  Esxence během posledního ročníku shromáždil více než 7 000 návštěvníků, což je jedinečný zážitek.

 Pokud Vám to letos nevyjde, nebo se Vám tak daleko nechce vydat, nezoufejte!  S těmito vyjímečnými parfémy se můžete seznámit v našem Showroomu " ART parfémy"  v Novém Jičíně - Loučce.
Zpět do magazínu
Nahorů