Abnormálně padající vlasy při jejich mytí, česání, každodenně ráno na polštáři a všude jinde. Lze vůbec včas zastavit nadměrné vypadávání a řídnutí vlasů ? V každém případě stojí za to se o to pokusit.

Zvýšené padání vlasů

Vlasy padají každému a udává se až 100 vlasů denně. Pokud ale zjistíte, že vypadávání vlasů je enormní, kštice řídne, ukazují se kouty, ve sprše a na polštáři zůstává mnohem více vlasů nez jindy, je tady problém. Zde je zapotřebí zpozornět. Na vině bývá většinou incident, který se přihodil cca před 3-4 měsíci - velmi často je to silný stres, operace, porod, období menopauzy, nemoc, léky ale i nedostatek vitamínů.  Dalším silným faktorem je genetika a věk.  
 

Můžeme padání vlastů zastavit nebo alespoň zmírnit?


Jedno z řešení, jak bránit padání vlasů a stimulovat kořínky k produkci vlasů nových jsou podle uživatelů  přípravky z řady REVITA a vlasová séra Spectral DNC-N s 5% Nanoxidilem a  SPECTRAL CSF

Řada Revita obsahuje šampon, kondicionér i tablety pro podporu růstu vlasů. Je vhodný pro ženy a muže, kteří chtějí zastavit celkové řídnutí vlasů a jejich silné vypadávání. Obsahuje účinné látky, ke kterým patří blokátory dihydrotestosteronu (DHT), kofein, aminokyseliny, botanické extrakty a biotin – vitamin nezbytný pro růst vlasů.

Šampon Revita jeden z nejsilnějších a nejúčinnějších proti padání vlasů

V obsahu je velmi silná kombinace aktivních složek vč. blokátorů dihydrotestosteronu (DHT), ketokonazol a kofein pro stimulaci růstu vlasů. Doporučena je kombinace s kondicionérem Revita, který podporuje růst vlasů a současně jim dodává lesk, texturu a objem.
 

Vlasový stimulátor a kondicioner REVITA

Kondicionér REVITA je nejsilnější a nejúčinnější kondicionér proti vypadávání vlasů na trhu. Obsahuje silnou kombinaci aktivních složek včetně blokátorů dihydrotestosteronu (DHT), ketokanolu a kofeinu pro stimulaci růstu vlasů. Je vhodný pro intenzivní léčbu vypadávání vlasů z různých příčin v různých stádiích. Podporuje působení šamponu proti vypadávání vlasů REVITA.

Tablety Revita

jsou 100% přírodní tablety dodávající vlasům základní výživu, která je pro růst vlasů naprosto nezbytná. Biotin, zinek, železo a další složky pomáhají předcházet ztrátě vlasů a zabraňují jejich řídnutí. Vyživují a posilují vlasové cibulky a bojují se známkami jejich předčasného stárnutí. Posilují také nehty.

Dalším přípravek proti padání vlasů jsou séra, která se aplikují na pokožku hlavy, kde dodávají intenzivní látky přímo tam, kde jsou vlasy nejvíce ohroženy.

Jako nejkoncentrovanější sérum proti padání vlasů pro muže ale i ženy se uvádí Spectral DNC-N

s 5% Nanoxidilem, je dostupné bez lékařského předpisu. Jde o přípravek s obsahem 5% Nanoxidilu, který dokáže nastartovat růst nových vlasů, vousů i obočí! Po nanesení působí v místě až 12 hodin, mnohem déle než tradiční přípravky proti padání vlasů. Účinně blokuje DHT, působí blahodárně na pokožku hlavy a prokrvuje vlasové kořínky.
 

SPECTRAL CSF je sérum vyvinuté proti vypadání vlasů pro ženy.

Účinná receptura přípravku s Aminexilem a Adenosinem zabraňuje padávání vlasů, pomáhá růstu nových a posiluje stávající vlasy, kterým dodává živější a mladší vzhled. Stimulující růstové účinné látky tak současně podporují objem účesu. Sérum je ve srovnání se sérem pro muže lehké konzistence, nemastí a nezatěžuje pokožku hlavy, proto ženám, které mívají delší vlasy nekomplikuje úpravu účesu.  


Uváděné produkty pocházejí od DS Laboratories a obsahují Nanosomy. Mikroskopické nanosomy se  specielní metodou přenosu mají schopnost hlubokého proniknutí aktivních látek přímo na buňku vlasového folikulu. Je to technologicky vyspělejší varianta lipozomů, používaných v kosmetických přípravcích.


Zpět do magazínu
Nahorů