Rozhovor s naší ambasadorkou Gabrielou Partyšovou. Co málo na sebe prozradila, jak se staví k životu, čím se zabývá a co dělá, aby byl život voňavější.

Oblíbené vůně Gabriely Partyšové


Krásná, energická a vždy pozitivně naladěná Gabriela Partyšová prozradila, jaké jsou její oblíbené vůně, jak se udržuje ve formě i jak se jí daří pěstovat sebelásku.


Jaká vůně vám připomíná dětství?

Dětství mi připomíná vůně malin a jahod, také vůně lesa, vůně čistého prádla a vůně dobré polívky mé mámy.
 

Používáte parfémy či toaletní vody každý den?

Skoro denně používám nějakou z mých vůní, bez vůní si život nedovedu představit a ani nechci. Na den mám raději vůně jemnější, abych nerušila svoji vůní lidi kolem mě, se kterými pracuji. Vstávám velmi brzy do své práce, můj budík je tedy čtyři dny po sobě natočen na 3:45hod. V tuto ani ne ranní, ale spíše noční hodinu vás nenapadne se příliš parfémovat. Povětšinou jsem ještě vyvoněná ze sprchy a vůni aplikuji až v průběhu dne. Vůně niche patří mezi mé oblíbené.


Proč jste si zamilovala zrovna vůni TOCCA Giulietta?

TOCCA Gulietta je pro mě velmi smyslná vůně, mám moc ráda jantarové dřevo, konvalinky a svěží tóny  ylang-ylang. Je pro mě velmi osvěžující a má krásný příběh, inspirovaný manželkou italského režiséra Federica Felliniho. Tento parfém se hodí do jakéhokoli ročního období a spíš jej nosím přes den.I proto jsem ráda, že jsem se mohla stát ambasadorkou značky TOCCA.

 

TOCCA Gulietta EDP 50ml

 

Jak si nejlépe vyčistíte hlavu?

Nejlépe si vyčistím hlavu v mojí úplně nejnovější práci, kterou je Soul therapy. Je to pracovní mimino, které jsem založila před rokem a staráme se tam o lidi jak po fyzické tak duševní stránce. Cvičíme tam jógu a probíhá u nás spousty jiných moc zajímavých terapií, které lidem pomáhají ať už preventivně, nebo v těžších životních situacích.

Co vás vedlo k otevření vlastního jógového studia?

Přivedla mně k józe moje vlastní životní krize ve vztahu, v manželství, v životě a transformace, kterou člověk několikrát za život projde, aby pochopil.

Jak pěstujete sebelásku?

Sebeláska je dost důležitou součástí našich životů. Pokud člověk nemá rád sebe, nemůže dávat lásku dál. Pravidelně se starám cvičením o svoje tělo, piju čaje míchané přímo na mně od čajíčkáře Ladislava Kříže. Když můžu léčím se homeopatii místo chemie. Trávím hodně času se svým synem Kristiánem, poslouchám krásnou hudbu, čtu moudré knihy a pravidelně užívám astaxanthin, což je nejsilnější antioxidant světa. Často si dělám rituál odpuštění, když se totiž naučíte ze srdce odpouštět, ať už sobě nebo ostatním, váš život je mnohem hezčí - takový voňavější.
 

    parfémy TOCCA - Giuletta


Zpět do magazínu
Nahorů