Orientální parfémy Tabacora

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
orientální exkluzivní miniparfémy - set

 

2800 0€

 

3800 0€

Skladem

  3800 0

 

3800 0€

 

3800 0€

 

3800 0€

 

800 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

1 2

Orientální parfémy Tabacora

Arabský Orient byl a je největším producentem vzácných parfémů, dřevin a nespočetných druhů květů a rostlin. Karavany perských a arabských kupců brázdily pouště a z východu na západ dovážely do Evropy luxusní zboží pro dobře situovaným klientům.

ORIENTÁLNÍ PARFÉMY TABACORA 

jsou luxusní vonné oleje - parfémové extrakty, založené na arabsko - indické tradici. Hlavními  součástmi attarů jsou santalové dřevo, jasmín, ambra, pižmo, růže. Nejkvalitnější  attary se získávají parní destilací ze vzácných přírodních surovin, konzervovaných v santalovém oleji. Tyto pravé orientální parfémy  příjdou sice na vyšší částku, ale investice se vyplatí, vydrží velmi dlouho. Nekonvenční krásnou  vůni budete milovat. Olejové parfémy jsou velmi přátelské k pokožce, pokud je někdo alergický na alkoholovou bázi.
Parfém s klasickým rozprašovačem spol.Tabacora luxusní orientální parfém Salim Bagh 1619 je přizpůsoben evropským zvykům.
Aplikujte za ušní boltce, na loketní důlek, horní i dolní zápěstí... Stačí opravdu málo, krásně se rozvinou.

 

Arabské pravé parfémy ORIENT

jsou vyráběny a přiváženy z Dubaje, který je proslulou metropolí s tržnicemi zlata, luxusních šperků a parfémů. Jsou vyráběny na olejovém základu, který je pro tyto země typický. Na kvalitu přírodních surovin použitých při výrobě esenciálních olejů klade výrobce zásadní důraz. Receptury z dílen mistrů Dálného Orientu se předávají z generace na generaci. Jsou dodávány v luxusních flakoncích se zlatými akcenty a s aplikační tyčinkou.
 

Nahorů