Orientální parfémy Tabacora

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
orientální exkluzivní miniparfémy - set

 

2800 0€

Skladem

  3800 0

 

3800 0€

 

3800 0€

 

3800 0€

Orientální parfémy Tabacora

Orientální parfémy Tabacora, arabské parfémyjsou luxusní vonné oleje - attary, založené na arabsko-indické tradici. Archeologický nález kulatých  destilačních měděných nádob je nejméně 5 tisíc let starý. Hlavními  součástmi  jsou santalové dřevo, jasmín, ambra, pižmo, růže. Nejkvalitnější  attary se získávají parní destilací ze špičkových  a velmi drahých přírodních surovin, konzervovaných v santalovém oleji. Výroba vzácných attarů, míchání tradičních kompozic a jejich tajemné formule jsou obestřeny tajemstvím, které znají jenom zasvěcení.    Parfémové kompozice většinou nerozlišují členění na parfémy pro ženy nebo pro muže, ačkoliv ke zvyšující se poptávce orientálních parfémů na evropském kontinentu výrobci  již poněkud zareagovali.
  Orientální parfémy Tabacora jsou parfémové extrakty, stačí nanést v bodech velmi malé množství na kůži skleněným uzávěrem tam, kde koluje krev. Za ušní boltce, na loketní důlek, horní i dolní zápěstí... Stačí opravdu málo, krásně se rozvinou.
    Tabacora má ve svém originálním portfoliu jediný parfém s klasickým s rozprašovačem kterým je luxusní orientální parfém Salim Bagh 1619
  Tyto luxusní orientální parfémy  příjdou sice na vyšší částku, ale investice se vyplatí. Nekonvenční krásnou  vůni budete milovat. Olejové parfémy jsou navíc velmi přátelské k pokožce, pokud už je někdo alergický na alkoholovou bázi.
  Srdečně Vás zveme k nám do showroomu si je vyzkoušet na vlastní kůži.

Nahorů