Orientální parfémy Tabacora

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
orientální exkluzivní miniparfémy - set

 

2800 0€

 

3800 0€

Skladem

  3800 0

 

3800 0€

 

3800 0€

Orientální parfémy Tabacora

Orientální parfémy Tabacora, arabské parfémy


Orientální parfémy Tabacora jsou luxusní vonné oleje - parfémové extrakty, kde stačí nanést v bodech velmi malé množství na kůži skleněným uzávěrem tam, kde koluje krev. Za ušní boltce, na loketní důlek, horní i dolní zápěstí... Stačí opravdu málo, krásně se rozvinou. Novinkou je exkluzivní sada v dárkové krabici 4 kusů parfémů s obsahem jedné láhvičky 5 ml. Získáte 4 x 5 ml exkluzivních parfémů, t.j. celkem 20 ml  za velmi výhodnou cenu a budete mít originální dárek pro ženu i muže.
    Jediný parfém s klasickým rozprašovačem v originálním portfoliu spol.Tabacora je luxusní orientální parfém Salim Bagh 1619, který je přizpůsoben evropským zvykům.

Attary, použité v těchto parfémech, jsou luxusní vonné oleje, založené na arabsko-indické tradici. Hlavními  součástmi attarů jsou santalové dřevo, jasmín, ambra, pižmo, růže. Nejkvalitnější  attary se získávají parní destilací ze vzácných přírodních surovin, konzervovaných v santalovém oleji. Výroba, míchání tradičních kompozic a jejich tajemné formule jsou obestřeny tajemstvím, které znají jenom zasvěcení. Archeologický nález kulatých  destilačních měděných nádob je nejméně 5 tisíc let starý.  Parfémové kompozice většinou nerozlišují členění na parfémy pro ženy nebo pro muže, ačkoliv vzhledem ke zvyšující se poptávce orientálních vůní na evropském kontinentu výrobci  již poněkud zareagovali.

Tyto pravé orientální parfémy  příjdou sice na vyšší částku, ale investice se vyplatí, vydrží velmi dlouho. Nekonvenční krásnou  vůni budete milovat. Olejové parfémy jsou velmi přátelské k pokožce, pokud je někdo alergický na alkoholovou bázi. Srdečně Vás zveme k nám do showroomu si je vyzkoušet na vlastní kůži.

Nahorů