pánské parfémy Orient

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

900 0€

 

700 0€

 

700 0€

 

900 0€

pánské parfémy Orient

Orient byl a je největším producentem vzácných dřevin, rostlin, nespočetných druhů květů a také vývozcem vzácných olejových esencí. Na trzích Dálného Orientu, tam kde se vzácné silice získávají a dobývají najdeme na stovky rozličných květů a silic.  Na kvalitu surovin použitých při výrobě esenciálních olejů a aromatických látek klade výrobce arabských parfémů Lila zásadní důraz.

  Arabské parfémy nebo také orientální olejové parfémy, jejichž tradiční receptury pochází z dílen mistrů dálného Orientu, nebylo možné odolat a ARTparfémy je zařadily mezi portfólio svých niche parfémů.

  Všechny olejové orientální parfémy nanášíme tyčinkou nebo kuličkou za ušní lalůčky, na zápěstí, také do loketních důlků nebo podkolenních jamek. Vůně parfému má po nanesení na kůži svůj vlastní vývoj v závislosti na typu kůže nositele. Stačí malé množství orientálního parfému k tomu a oblečení, pokud bylo v kontaktu s parfémovanou kůží, bude vonět několik dnů.

  Pravý olejový orientální parfém je dodáván v luxusních flakoncích se zlatými akcenty. Vůni si můžete zakoupit v několika velikostech a tak můžete mít svůj parfém z Orientu vystaven na toaletním stolku nebo ho můžete nechat ve vitríně a přitom mít ještě jeden v kabelce.

Nahorů