Parfum de Carlsbad, Parfum de Prague

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

1790 0€

 

1790 0€

 

1790 0€

 

1790 0€

 

1490 0€

 

1490 0€

 

3490 0€

 

900 0€

 

1490 0€

 

1490 0€

1 2 3

Parfum de Carlsbad, Parfum de Prague

Tradice císařských parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Tyto vysoce koncentrované luxusní parfémy byly dříve určeny především pro císařům, králům a jeho oblíbeným dvořanům. Staré pořekadlo nám říká, že kdo vyzkouší císařský parfém dosáhne úspěchu, lásky a přitažlivosti a tak výrobní postupy úzkostlivě tajily.  Znovuobjevení  receptury parfémů s královskou tradicí daly podnět k zahájení výroby  jedinečných pravých parfémů Parfum de CARLSBAD později Parfum de PRAGUE.

  Tyto niche vůně z Karlových Varů jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je mezi jinými ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech dob minulých.

  Unikátní parfémy mají flakony  z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu  se symbolem  české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad  jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.
 

- VYSOKÁ KONCENTRACE VONNÝCH ESENCÍ - Každý parfém obsahuje 25% vonných esencí

- FLAKONKY Z KŘIŠŤÁLOVÉHO SKLA - Na výrobu flakonků je použito křišťálové sklo. Každý flakon se vyrábí ručně a je zakončen  precizním ručním broušením.

- LUXUSNÍ KRÁLOVSKÉ BALENÍ - Znak korunky Parfum de Carlsbad  byl vyhotoven na motiv korunovační koruny krále a císaře Karla IV a shodně s originálem obsahuje v centrální části červený rubín, tradiční drahý kámen. Součástí korunky je také pět kamínků, symbolizující diamanty, jako výraz luxusu.

- POZLACENO PRAVÝM ZLATEM - Korunka na flakonku je pozlacena pravým 24 karátovým zlatem.

- ZÁRUKA KVALITY A ORIGINALITY - Součástí každého Parfum de Carlsbad je pečeť, jako záruka kvality a originality.

- PARFÉMY MAJÍ JEDINEČNÁ VÝROBNÍ ČÍSLA - Každý Parfum de Carlsbad má své jedinečné výrobní číslo. Na světě nejsou dva Parfum de Carlsbad se stejným výrobním číslem.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století  !
 

 

Nahorů