ENCOUNTERS - ŽHAVÁ NOVINKA

PARFÉM, KDE SE VÝCHOD SETKÁVÁ SE ZÁPADEM. IKONICKÉ INGREDIENCE VÝCHODU A ZÁPADU SE PROLÍNAJÍ V NOVOU TAJEMNOU BYTOST.

Intenzivní, luxusní a tajemný parfém Encounters

Francesca Bianchi: Vždycky mě fascinovala kontaminace prostředí různých kultur, které dávají vzniknout novým formám - tzv. synkretické, eklektické: pro mě nový zázrak, deviantní.
Vzpomínám si na své okouzlení exotikou a tajemstvím. Pseudoarabské nápisy v aurách některých obrazů. Renesanční obrazy, jejichž středobodem jsou postavy křesťanské kultury par excellence a přesto kontaminované odkazem na arabskou kulturu.
Nebo neuvěřitelné synkretické formy, jako jsou řecké či římské chrámy přeměněné na křesťanské kostely nebo indoislámská architektura, která spojuje dvě kultury v nové.

Chtěla jsem tuto svou posedlost uspokojit kombinací dvou ikonických ingrediencí Východu a Západu, Iris a Oudh a výsledkem byl nový parfém Encounters.
Najdete zde sofistikovanou rafinovanost kosatcového másla s jeho jemnou a tajemnou pudrovostí; Materiál, který se vyvíjí pod zemí, aby pak dal vzniknout těm nejlyričtějším květům.
A najdete zde Oudh, materiál zrozený z infekce stromů Aquilaria, který následně vytváří jednu z nejúchvatnějších a nejzajímavějších z celé řady složek, které se nacházejí v parfumerii.


ENCOUNTERS


 


Zpět do magazínu
Nahorů