Libertine Neroli pravý parfém - NOVINKA

připomíná vůni uliček starověkých marockých měst v nejteplejších hodinách, kdy jsou ulice prázdné a o samotě můžete cítit okvětní lístky pomerančových květů.

Italský pravý parfém - Vyzkoušejte novinku od Francesca Bianchi, kterou je okouzlující, elegantní parfém Libertine Neroli, reprezentující představu tvůrce o luxusu. Vůně, přinášející potěšení,  pocit bezstarostnosti, radosti ze života a svobody.
Neroli, vůně hojnosti, potěšení a svádění, jehož svěží a radostný vzhled vás nutí přemýšlet o bájných místech italské letní společnosti, zvěčnělé světovými filmy jako Dolce Vita od F. Felliniho, Prázdniny v Římě od W. Wylera, Talentovaný pan Ripley od A.Minghelly.

Neroli je získaný esenciální olej z pomerančového květu. Charakteristická květina pro středomořskou oblast, použita v parfému, má tuniský původ transformovaný v Itálii. Připomíná vůni uliček starověkých marockých měst v nejteplejších hodinách, kdy jsou ulice prázdné a o samotě můžete cítit okvětní lístky pomerančových květů. Kompozice Neroli, která je zasazena do struktury chypré s dubovým mechem - tóny zelené, dřevité, vlhké doplňuje sladké a jemné labdanum.  Tato struktura je vyvážena další oblíbenou notou kůže, která dodává zvířecí nádech a vytváří tak a rafinovaný a elegantní kontrast se skvělým charakterem.
Zpět do magazínu
Nahorů