Žhavá novinka - The Mariner´s Rhyme

NOVINKA NA PARFÉMOVÉM TRHU: Parfumérka Francesca Bianchi představila na Esxence 2024 dvě nové vůně: jedna pro značku Francesca Bianchi a druhá pro zn. Hedonik. Obojí mělo velký úspěch. Představujeme nyní tu první.

NOVINKA:  parfém The Mariner´s Rhyme

Francesca Bianchi: Tato vůně zachycuje esenci námořníka plavícího se po rozbouřeném moři. Nese kovový okraj připomínající žiletku, ozonovou kvalitu evokující chladné větry a temnou, tajemnou hloubku podobnou oceánské propasti. Přestože jsou svěžejší a průhlednější než jiné vůně v kolekci, nezaměnitelná DNA mé dramatické postavy a živočišný kosatec silně ovlivňují a utvářejí tento jedinečný výtvor.


Popis parfému:  The Mariner's Rhyme

Chypre, vodní vůně s horními tóny bergamotu, grapefruitu, levandule a elemi, po nichž následují střední tóny pomerančového květu, kosatce, ozonové tóny a základní tóny ambry, dubového mechu, pačuli a kadidla.

Inspirace mořem a odkazy, které jsou mi blízké: drama The Rime Starověkého námořníka od S. T. Coleridge, román ale zejména píseň Sailor's Tale (z alba Island) od skupiny King Crimson, jejíž tajemnost, sugestivní, experimentální charakter, který jsem se snažil napodobit v v tomto parfému.


 


Zpět do magazínu
Nahorů