Pravé parfémy Orient

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

900 0€

 

800 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

900 0€

 

700 0€

 

700 0€

 

700 0€

 

900 0€

Skladem

  700 0

 

700 0€

1 2

Pravé parfémy Orient

Orient byl a je největším producentem vzácných dřevin, rostlin, nespočetných druhů květů a také vývozcem vzácných olejových esencí. Na trzích Dálného Orientu, tam kde se vzácné silice získávají a dobývají najdeme na stovky rozličných květů a silic.  Na kvalitu surovin použitých při výrobě esenciálních olejů a aromatických látek klade výrobce zásadní důraz.
  Arabské parfémy nebo také Parfémy Orient, jsou vyráběny tradičně na olejovém základě a tajemství kompozice pochází z dílen mistrů dálného Orientu. ARTparfémy mají ve svém portfóliu vůně, které byly vyrobeny v Dubaji. 
  Všechny olejové parfémy nanášíme tyčinkou nebo kuličkou za ušní lalůčky, na zápěstí, také do loketních důlků nebo podkolenních jamek. Vůně parfému má po nanesení na kůži svůj vlastní vývoj v závislosti na typu kůže nositele. Stačí malé množství orientálního parfému aby oblečení, pokud bylo v kontaktu s parfémovanou kůží, vonělo i několik dnů.
  Orientální parfémy většinou nerozlišují vůně na parfémy pro ženy nebo parfémy pro muže. Jsou ve většině případu určeny oběma pohlavím (co je dobré pro Araba musí být dobré i pro Arabku..). Orient parfémy se dodávají v luxusních flakoncích se zlatými akcenty. Vůni si můžete zakoupit v několika velikostech a tak můžete mít svůj parfém z Orientu vystaven na toaletním stolku nebo ho  nechat ve vitríně a přitom mít ještě jeden v kabelce.

Nahorů